Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Praha masáže

Praha masáže
Praha masáže
Praha masáže
Praha masáže
Praha masáže

Zaměřujeme se na zdraví, na odstranění bolestí včetně příčiny a celkově na duševní, psychickou pohodu a také je třeba podotknout, že zdravý životní styl je odjakživa i náš koníček.

Naše přednosti?
Mezi naše přednosti patří zejména to, že jsme opravdu rodinný podnik a náš moderní salon je řešen v domácím stylu se zachováním soukromí. S tím souvisí i to, proč se mnozí klienti vrací nejen za kvalitními službami, ale cítí se prostě u nás jako doma.
Individuální přístup – pokud nevíte která technika a délka masáže je pro Vás nejvhodnější, tak si nelamte hlavu. Prokonzultujeme s Vámi Vaší zdravotní situaci a určíme co je pro Vás nejvhodnější. (U nových klientů je to nezbytné).
Pracujeme pro Vás i o víkendu.
Máte možnost si zvolit maséra či masérku.

NEIGNORUJTE DLOUHODOBÉ BOLESTI
Nezapomeňme při všem tom každodenním shonu dopřát našemu tělu relaxaci a regeneraci. V mnoha případech může pomoci klasická masáž. Jde o prostředek, kterým jsme schopni tělo uvolnit, zpomalit jeho těkavou mysl, nebo třeba zvýšit jeho odolnost proti stresovým situacím.
Provádíme vakuovou masáž nebo-li baňkování. Z vlastní zkušenosti můžeme říci, že nás tato metoda velice překvapila okamžitým odstoupením bolesti.
Využijte tuto možnost jako součást terapie.

Adresa provozovny a provozní doba

Kandertova 129/19
180 00 Praha 8 - Libeň
Telefon: 
721 845 634

Kontaktní osoby

Milan Soukup, tel.: 602 945 104, e-mail: prahamasaze@post.cz

Pondělí: 
dle objednání
Úterý: 
dle objednání
Středa: 
dle objednání
Čtvrtek: 
dle objednání
Pátek: 
dle objednání
Sobota: 
dle objednání
Neděle: 
dle objednání