Bolest zad

Koho z nás nebolí záda? Myslíte si, že je konkrétní masáž, která na bolest zad pomáhá?
Na bolest zad pomůže skoro každá masáž. Už jen to uvolnění, které masáže poskytují jsou na bolest zad přinejmenším příjemné. Chce to vyzkoušet. Čau Tom
Dobrý den, je mi 24 let a mám velké bolesti zad. U doktora mi na rentgenu zjistili nárůstky na obratlích. Nejvíce mne záda bolí v oblasti lopatek a směrem nahoru k hlavě. Bolest je tak velká, že občas nemůžu ani dýchat a pohnout hlavou. Děsí mne představa, jak na tom budu za 10 let. Jsem z toho hodně zoufalý. Šel bych na masáž, ale bojím se, že to bude ještě horší.
Ahoj Pavle, výrůstky na páteři ti asi žádná masáž sama o sobě neodstraní. Zamyslete se nad svým životním stylem a pokuste se o jeho změnu k lepšímu. Jestli máte sedavé zaměstnání, podívejte se na čem vlastně sedíte, jestli vaše židle splňuje základní požadavky na podporu správného držení těla. A samozřejmě se můžete i na to správné držení těla soustředit. Na začátek bych rovněž začal s rehabilitačním cvičením pod odborným dozorem. V mnoha masážních salonech pracují kvalifikovaní terapeuti. Poté pravidelné cvičení po celý život. Ideálně každý den. A potom v případě únavy hezky na masáž.
Ahoj, já jsem teď našla jeden skvělý web, je tam také spousta informací a poradí vám skoro se vším :D http://www.bezbolesti.cz/zad-v-krizi
Dobrý den, díval jsem se a je hned několik masáží, jen se nějak nevyznám, která z nich je nejúčinější, Uměl by někdo poradit ? Dále bych se chtěl zeptat, maséři používají nějaký chladivý gel či olej, nevítě někdo o jaký by mohlo jít ?
Otázkou je, co Vás bolí.... Používám na masáže oleje. Nejprve je dobré vědět, co Vás trápí. Příčina může být rproberemeůzná a v dobré víře, že si bolestivé místo natřete chladovým-hřejivým gelem, tak si můžete ještě více ublížit. Klidně zavolejte a probereme vše-domluvíme masáž. 702407882-v případě nedostupnosti možno i sms
Martine, zkus reflexní masáž nebo Breussovu masáž :), jaké gely či oleje to opravdu netuším.
Ahoj Martine. Masážních olejů je spousta, ale je potřeba domluvit se s masérem, který bude pro tebe vhodný. Ty si chceš udělat automasáž??
Myslím, že automasáž na mysli neměl :D
... to asi nemyslel. Snad si Martin vybral masáž, která mu pomohla.
Mě se nejvíce líbila medová masáž :P
Používáte nějaké masti/gely na uvolnění od bolesti ?
já nejraději na masáže používám hřejivé mazání od značky Priessnitz. Pomáhá na bolavá záda, ale i na namožené svaly, ale i na revma, oteklé nohy, ztuhlé svalstvo. Mají jej např. tady http://www.lekarna.cz/priessnitz-hrejive-mazani-antiflogistic-200ml/
Dobra maserka co umi odstranit bolesti je na Kladne jmenuje se Burgrova cus tom
Musím reagovat na Tomáše a musím nesouhlasit, protože každá masáž od bolesti opravdu nepomůže. Musí se tomu věnovat člověk, co tomu opravdu rozumí a moc dobře ví, jak kterou oblast masírovat.
Také mám s maséry špatné zkušenosti. Mám probémy s krční páteří a s tím spojené migrény, nikdo předtím mi od bolesti neuměl pomoct až jsem šla na doporučení k panu Baťhovi do body factory, který mě teď dává dohromady.
Ahoj, mám super zkušennost s https://www.masazetomas.cz/

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka spočívá v otestování, zda jste návštěvníkem nikoli robotem. Zabraňuje automatickému podávání spamu.