Klientská zóna

Klientská zóna je určena všem masérům, masážním salonům a spolupracujícím firmám či osobám. Klientská zóna slouží pro vytvoření a údržbě uživatelského profilu,  editaci informací o masážních salonech, přidávání a editaci kurzů masáží.  

Registrace nového uživatele

Pro novou registraci do katalogu masážních salonů a maséru je určena stránka Registrace maséra a salonu. Ostatní uživatelé (provozovatelé masérských kurzů, autoři článků a příspěvků) se mohou pro přístup do uživatelské sekce zaregistrovat zde. Jako uživatelské jméno uveďte své IČO. V případě, že IČO nemáte jako uživatelské jméno uveďte svojí e-mailovou adresu. Po schválení registrace webmasterem, obdržíte e-mail o schválení registrace a jednorázový přístup do centra administrace. Zde si změňte heslo a vyplňte další potřebné údaje na svém účtu. V případě potřeby, pomocí vestavěného formuláře kontaktujte webmastera a požádejte o vytvoření nebo přiřazení vašich firemních zápisů (masážních salonů)  k vašemu účtu.  

Přihlášení do svého účtu

Pro přihlášení do svého účtu zadejte své uživatelské jméno a heslo. Kliknutím na odkaz se přihlašují všichni zaregistrovaní uživatelé.

Zapomenuté heslo

Jestliže zapomenete heslo, zažádejte prostřednictvím formuláře o zaslání nového hesla.

V případě problémů s registrací nás kontaktujte na e-mailu webmaster@masaze.cz